MIKA – mała, delikatna, 8 kg sunia szuka pilnie nowego domu

Mika została odebrana interwencyjnie z gospodarstwa chorej psychicznie kobiety, która miała ok. 40 psów. Mika była zamknięta w pomieszczeniu gospodarczym. Po otwarciu drzwi naszym oczom pokazała się mała, przestraszona sunia, w wysokiej ciąży, obraz nędzy i rozpaczy… to była ona 🙁 Teraz Mika jest już bezpieczna, awaryjnie trafiła do schroniska, ale to nie miejsce dla takiej kruszynki dlatego szukamy jej nowego, dobrego domku na cito. Sunia w pierwszym kontakcie jest odrobinę wycofana i niepewna. Nie ma się co dziwić po tym co przeżyła w swoim życiu 🙁 Za każdy miły gest oddaje całe swoje psie serduszko.
Sunia jest malutka, waży ok. 8 kg. Ma około 5-6 lat, bardzo byśmy chcieli aby resztę swojego życia spędziła w ciepłym, pełnym miłości domku. Jest po sterylizacji.

Kontakt w sprawie adopcji 609 212 748

Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psaKONTAKT: 692347958