Miumiu czeka na dom

MIUMIU
URODZONA : VII 2017
KASTRACJA: tak
ODROBACZENIE: tak
SZCZEPIENIE: tak
Miu Miu aka Rudelka to wulkan energii. Jej ulubionym zajęciem jest polowanie, nie ważne czy to wędka z piórami, owady czy sznurówki. Podczas pobytu u mnie nauczyła się parkouru meblowego i pięknie potrafi poruszać się po mieszkaniu nie dotykając podłogi.
Uwielbia też przesiadywanie na balkonie, gdzie obserwuje ptaki i samochody. Nie boi się dźwięku ulicy, natomiast roomba (odkurzacz) jest już dla niej przerażająca (oczywiście to i tak nie powód, żeby na nią nie polować ).
Kotka, ze względu na swoje problemy zdrowotne (rozdwojenie jelita prostego), wymaga utrzymania diety- obecnie je wysoko mięsne mokre karmy i dzięki temu nie ma większych problemów w kuwecie.
Przed sterylizacją dała się poznać jako bardzo terytorialny kot, więc raczej nadaje się na jedynaczkę.
Jest bardzo oddana człowiekowi, uwielbia głaskanie, tulenie i spanie na kolanach. Nie lubi zostawać sama na dłużej i bardzo okazuje swoje zadowolenie, kiedy opiekun wraca do domu. Potrzebuje kochającego, rozumiejącego jej temperament domu, w którym domownicy pozwolą być jej aktywnym członkiem rodziny.
Lubi oglądać telewizję i potrafi zasnąć niczym człowiek, patrząc na ekran
Szukamy dla Miumiu niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem i/lub oknami.KONTAKT: KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 12-20)