NAJKONEK-psiak, który 3 lata tułał się po wsiach-szukamy spokojnego domu, adopcj

Czarny, spokojny, szczupły piesek

Przedstawiamy Najkona – spokojnego, grzecznego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Najkonek to psiak dość szczupły. Prawdopodobnie przez dłuższy czas błąkał się po lesie, nie-dojadał, ale nie jest w najgorszej formie.

Psiak ma sporo blizn na pyszczku, ale pomału zarastają one sierścią i wkrótce nie będzie po nich śladu.

Najkon ma około 4-5 lat, waży około 17-18 kg, to jego właściwa masa ciała.

Obecnie jego kondycja jest dobra, blizn na pysiu już prawie nie widać.

Usposobienie:

Na razie psiak trochę się boi, jest ostrożny w kontakcie z osobami, których nie zna, ale nie ucieka, raczej się wycofuje.

Najkon jest pieskiem spokojnym i cichym. Dogaduje się z innymi psami, jest grzecznym zwierzaczkiem choć nie da sobie wejść na głowę.

Sam nie wszczyna awantur, jest raczej cichy, niekłopotliwy. To psiak ze złą przeszłością, ale dobrze zaadoptował się w schronisku.

Piesek na razie jeszcze niezbyt dobrze chodzi na smyczy, ale robi postępy i pomału wychodzimy z nim na spacery.

Jeszcze trochę i mamy nadzieję, że zapomni, iż smycz kojarzyła mu się z czymś złym i zacznie na jej widok radośnie merdać ogonkiem.

Bardzo prosimy o dom dla Najkona.

Potrzebuje trochę czasu na adaptację, ale na pewno będzie wspaniałym zwierzakiem.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.plKONTAKT: 793993779