Najodważniejsza z całego rodzeństwa – poznajcie małą Sopkę!

Sopka pochodzi z szóstki rodzeństwa, które wraz z mamą znaleźliśmy w jednej z pruszkowskich piwnic.

Sopka wydaje się być najodważniejszą damą z całego rodzeństwa. Gdy poznawała nowe miejsca, zazwyczaj pierwsza wychodziła na zwiady i rozpoczynała poznawanie terenu. Jest niezwykle ciekawska co przezwycięża strach i niepewność. Jako pierwsza z sióstr całkowicie zdobyła balkon w domu tymczasowym!

Koteczka uwielbia zabawę i jak szalona potrafi biegać w zasadzie za każdą zabawką. Nie ma znaczenia czy jest to myszka, piłeczka, czy zwinięty papierek. Wszystko jest idealne do tego, by poszaleć. Koteczka osiąga wtedy chyba prędkość światła, przez co w zabawie ciężko jej zrobić ostre zdjęcie! Pomimo, że uwielbia dobrą zabawę to jest jedną ze spokojniejszych kociaczków. Bardzo łatwo i szybko nawiązuje nowe znajomości i z kotami i z ludźmi. Jest bardzo towarzyska i przecudny z niej przytulak. Zawsze (!) jest gotowa na mizianki. Wystarczy, że człowiek na nią spojrzy i coś powie, a Sopka już zaczyna mruczeć. Bo Sopka kocha ciocię i wujka całym swoim serduszkiem! Szczególnie wujka, z którym każdej nocy śpi i tak słodko się przytula, że wujkowi trudno wstać do pracy. Kocha też siostrzyczki i inne kociaki! Bez innych kotów ewidentnie nie wyobraża sobie życia, bo samotne spanie i bieganie nie jest przecież takie fajne.

Jej biało-czarny pyszczek i niesamowite usposobienie na pewno rozkochają w sobie niejednego człowieka. A każdy kto zobaczy jej czarne poduszeczki, przepadnie w miłości! Ta mała krówka przepada za pieszczotami i drapaniem po grzbiecie. I już tylko czeka żeby obdarować kogoś swoim niesamowitym mruczeniem i miłością wypełniającą całe jej co raz większe serducho!

Umaszczenie: biało-czarne
Urodzony: ok. 02.03.2018
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Testy Felv: ujemne
Testy FIV: ujemne
Sterylizacja: tak
Kuweta: tak
Książeczka zdrowia: tak
Czip: tak
Do domu z dziećmi: tak, ale starszymi
Relacje z kotami: przyjazne, nie nadaje się na jedynaka
Relacje z psami: nie sprawdzono

Więcej zdjęć:
https://www.facebook.com/pg/DTKociaLapka/photos/?tab=album&album_id=796798850511321KONTAKT: WAŻNE! Zanim skontaktujesz się z nami, zapoznaj się z umową adopcyjną i warunkami adopcji:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/zasady-adopcji

Kontakt w sprawie adopcji:
tel: 505 736 044 lub 505 736 046 (nie odbieramy, gdy jesteśmy w pracy – zostaw SMS), email: dtkocialapka@gmail.com

Możesz również wypełnić ankietę adopcyjną:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/ankieta/