NERO i NELA towarzyskie psy szukają domu – owczarek,retriver

NERO i jego towarzyszka NELA nie miały lekkiego życia – mieszkały w koszmarnych warunkach (ciasno i bez jedzenia), aż w końcu miały zostać uśpione.

NERO to około 4 letni pies – mieszaniec w typie rasy owczarek podhalański. Oprócz wyglądu (słusznej postury i szaty) posiada również wiele cech charakteru tej rasy, które są wielkimi zaletami.

NERO bardzo chętnie przebywa w towarzystwie człowieka, dla znanych sobie ludzi i zwierząt jest łagodny, cierpliwy i tolerancyjny, jest dobrym stróżem.

Ma bardzo zrównoważony charakter, trudno wyprowadzić go z równowagi. Uwielbia pieszczoty i czesanie, umie chodzić na luźnej smyczy. Niestety pies ma dysplazję stawów biodrowych (wymaga leczenia), nie przeszkadza mu to jednak normalnie funkcjonować.

NELA to dwuletnia sunia, średniej wielkości. Ma piękną beżową sierść i szpiczaste stojące uszka. Jest łagodna i ufna, zapatrzona w człowieka i jest na nim mocno skoncentrowana. Jest mądra, szybko załapuje o co się ją prosi.

NELA to idealny pies do pozytywnego szkolenia oraz idealny towarzysz wspólnych spacerów, zabaw i nauki.

Oba psy są zaszczepione, wykastrowane i zaczipowane.

Szukamy im wspólnego domu.

Adoptując psa bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną.KONTAKT: Kontakt w sprawie adopcji:
piesnazakrecie@o2.pl
503 812 771