Niebieski Antoś 8 mies.

Antoś to piękny niebiesko-biały kocurek w wieku ok. 8 miesięcy. Urodził się na wolności, ale złapany do kastracji pozostał w domu tymczasowym, bo jest bardzo łagodny, miły, pozbawiony agresji. Szybko przywiązał się do opiekuna i polubił towarzystwo innych kotów i psów. Jest kocurkiem bardzo miłym, grzecznym, delikatnym, lubi noszenie na rękach i pieszczoty. Dla opiekuna to prawdziwy miziaczek. W stosunku do obcych osób jest jeszcze trochę nieśmiały, zachowuje dystans, ale na pewno szybko się ośmieli i przywiąże do nowych opiekunów. Szukamy jednak domu bez małych dzieci, bo ich energia może peszyć delikatnego Antosia.
Kocurek ma świetne relacje z innymi kotami, lubi też psy. Może mieć w nowym domu towarzystwo kota lub psa. Nie jest to jednak warunkiem adopcji.
Antoś jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany. Ma ujemne testy FeLV/FIV. Korzysta z kuwety, potrafi używać drapaka.
Szuka domu (w bloku) bez możliwości wychodzenia, preferujemy zabezpieczenie balkonu/okna. Doradzimy w kwestii zabezpieczeń i prawidłowego żywienia.
Proszę o kontakt telefoniczny, 696 267 125.KONTAKT: 696 267 125