NOSEK-przemiły, kochany, spokojny starszy psiak prosi o dom, adopcja

Niewielki kochany piesek
Przedstawiamy Noska – niewielkiego, bardzo kochanego i przesympatycznego psiaka, który od kilku miesięcy przebywa pod naszą opieką. Nazi to psiak kochany, przyjazny, bardzo chętny do kontaktu z człowiekiem. Gdy trafił do nas miał wiele blizn na pyszczku, prawdopodobnie był pogryziony przez inne psy. Obecnie wyzdrowiał i jest w dobrej formie.
Nosek bardzo lubi głaskanie, przytulanie, wspólne spacery u boku opiekuna. Bez problemu dogaduje się z innymi pieskami, nie jest konfliktowy, nikomu nie dokucza. To miły psiak, który nie narzuca się na spacerach, nie skacze po ludziach, ale bardzo cieszy się z każdego gestu człowieka skierowanego w jego stronę.
Nosek bardzo potrzebuje domu. To starszy psiak – może mieć około 10-11 lat. Nosek jest niewielki, waży poniżej 10 kg. Nosek ma w sobie tyle radości, pogody psiego ducha i energii, że z całą pewnością, jeszcze przez długi czas będzie cieszył serce swojego nowego pana.
Nosek cierpliwie znosi wszelkie zabiegi weterynaryjne i pielęgnacyjne (trafił bardzo zaniedbany, ale już wygląda całkiem nieźle), nie będzie sprawiał kłopotów, nie ma tendencji do niszczenia.
Nosek potrafi chodzić na smyczy; nie ciągnie, nie szarpie, nie wyrywa się.
Bardzo prosimy o szansę i dom dla tego malucha. Może nie jest najmłodszy, ale jest niewielkim, kochanym pieskiem i zasługuje na szansę.
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.plKONTAKT: 793993779