ok. 3 miesięczna cudowna Puma szuka domu

Puma to najmniejsza z trzech sióstr znalezionych w kartonie pod Mińskiem. Jest delikatną, zgrabną kruszynką. Wesoła, pewna siebie, ciekawska i odważna. Uwielbia zabawy z siostrą, przeważnie to ona je zaczyna i ona gra w nich pierwsze skrzypce. Odważnie bawi się z suniami rezydentkami, choć czuje respekt przed owczarką.
Uwielbia mizianie po brzuszku, najbezpieczniej czuje się będąc wtulona w rezydentkę lub w człowieka. Jest bardzo mądrą sunią, ślicznie siusia na podkłady, choć czasem zdarzy się jeszcze wpadka, doskonale rozumie co znaczy słowo nie, nie podgryza już nóg, nogawek czy rąk, grzecznie czeka na miseczkę, je ładnie i spokojnie, siada na komendę.
Idealny dom dla Pumy to dom z dziećmi, nawet przedszkolakami, dom, który zapewni suni miłość, bezpieczeństwo i mądre wychowanie.
Puma ma obecnie ok. 3 miesięcy, została dwukrotnie odrobaczona i zachipowana, przed nią szczepienia profilaktyczne. Docelowo będzie psem średniej wielkości – do okolic kolan.
Chcemy znaleźć Pumie dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.
NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH!
Adoptując szczeniaka bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja psiaka w odpowiednim wieku.KONTAKT: 607 288 895
piesnazakrecie@o2.pl