Ok. 3mies. uroczy Amiś szuka odpowiedzialnych opiekunów!

miś ma ok. 3 mies. i za sobą smutną przeszłość. Urodził się w stodole na działce, jest dzieckiem dzikiej suni. Gdy trafił do nas wraz z rodzeństwem, maluchy były zabiedzone i zarobaczone, miały niedokrwistość i małe zmiany skórne. Dziś to zupełnie inne szczeniaki, w domowych warunkach czekają na własne domy i uczą sie zasad panujących w domu.

Amiś jest psiakiem wyjątkowej urody o przyciągającym spojrzeniu, nawet gdy nabroi potrafi zupełnie rozbroić opiekuna spojrzeniem i niewinną minką 🙂
Nie dajcie się jednak zmylić, Amiś ma charakterek, nie jest bynajmniej słodką kluską 🙂
Jest radosny, wesoły, ciekawski i szybko się uczy. Lubi się bawić, chętnie spędza czas z opiekunem, lubi się również przytulać.
Jednak w zabawie nie jest zbyt delikatny, potrafi podgryzać i łapać za kostkę, widać że swędzą go ząbki. W związku z tym preferowany dom bez małych dzieci. Zostawiony sam w domu potrafi początkowo płakać.
Nauka czystości idzie mu różnie, czasem zdarzają się jeszcze wpadki z podkładami.
Jest dwukrotnie odrobaczony, zachipowany, po kuracji na niedokrwistość, za kilka dni czeka go I szczepienie. Docelowo będzie psiakiem przed/pod kolana o dość drobnej budowie.

Amiś wyrośnie na wspaniałego psa jeśli tylko ktoś obdarzy go mądrą miłością.
Obowiązuje procedura adopcyjna (ankieta, zapoznanie z psem, wizyta przedadopcyjna, umowa z zobowiązaniem do kastracji).KONTAKT: 607288895
piesnazakrecie2o2.pl