Ok. 4mies. uroczy Amiś szuka odpowiedzialnych opiekunów!

Amiś ma ok. 4 mies. i za sobą smutną przeszłość. Urodził się w stodole na działce, jest dzieckiem dzikiej suni. Gdy trafił do nas wraz z rodzeństwem, maluchy były zabiedzone i zarobaczone, miały niedokrwistość i małe zmiany skórne. Dziś to zupełnie inne szczeniaki, w domowych warunkach czekają na własne domy i uczą się zasad panujących w domu.

Amiś jest psiakiem wyjątkowej urody o przyciągającym spojrzeniu, nawet gdy nabroi potrafi zupełnie rozbroić opiekuna spojrzeniem i niewinną minką 🙂
Nie dajcie się jednak zmylić, Amiś ma charakterek, nie jest bynajmniej słodką kluską 🙂
Jest radosny, wesoły, ciekawski i szybko się uczy; jest zwinny i sprytny. Lubi się bawić, chętnie spędza czas z opiekunem, lubi się również przytulać. To troszkę typ łobuziaka, ale kochanego ! Lubi zwracać na siebie uwagę, jest bardzo skoncentrowany na człowieku. Ma mnóstwo energii, która trzeba właściwie ukierunkować.
W zabawie nie jest zbyt delikatny, potrafi czasem podgryzać i łapać za kostkę, widać że swędzą go ząbki. W związku z tym preferowany dom bez małych dzieci. Zostawiony sam w domu potrafi początkowo płakać.
Nauka czystości idzie mu różnie, czasem zdarzają się jeszcze wpadki z podkładami.
Jest dwukrotnie odrobaczony, zachipowany, po kuracji na niedokrwistość i po I szczepieniu na choroby zakaźne. Docelowo będzie psiakiem przed/pod kolana o dość drobnej budowie.

Amiś wyrośnie na wspaniałego psa jeśli tylko ktoś obdarzy go mądrą miłością.

Chcemy znaleźć Amisiowi dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.
NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH !

Kontakt w sprawie adopcji:
607 288 895 (jeśli nie odbiorę proszę o smsa)

Adoptując szczeniaka bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja psiaka w odpowiednim wieku.KONTAKT: 607288895
piesnazakrecie@o2.pl