ok. 5mies. Abby czeka na odpowiedzialnych opiekunów!

Abby została zabrana z podlaskiej wsi, nie miała dobrego startu w życiu. trafiła do DT w Warszawie, w domowych warunkach uczy się zasad panujących w domu i czeka na swoją własną rodzinę.

To cudowna, bardzo mądra sunia, szybko się uczy, uwielbia zabawy piłeczką. W kontakcie z obcymi ludźmi jest nieco nieśmiała, potrzebuje chwili zanim zaufa. Gdy już się przekona do człowieka jest bardzo fajnym kontaktowym psiakiem. Świetnie dogaduje się z innymi psami.

Abby będzie docelowo sunią średniej wielkości, trochę powyżej kolan. Jest odrobaczona, zachipowana, ma za sobą pierwsze szczepienia profilaktyczne.

Abby została uratowana przed losem wiejskiej suni łańcuchowej, dlatego zaznaczamy że szukamy jej wyłącznie domu w którym będzie pełnoprawnym członkiem rodziny.

Chcemy znaleźć Abby dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH !

Kontakt w sprawie adopcji:
607 288 895 (jeśli nie odbiorę proszę o smsa)

Adoptując szczeniaka bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja psiaka w odpowiednim wieku.KONTAKT: 607288895
piesnazakrecie@o2.pl