ok. 6kg maleńka nieśmiała Romy szuka domu !

Romy nie miała łatwego startu w życiu, została znaleziona na wsi wraz ze szczeniakami- przeganiano ich z miejsca na miejsce.
Na pewno nie zaznała wiele dobrego ze strony ludzi, nie znała domu. Jej dzieci znalazły już własne domy a mamusia szuka odpowiedzialnych opiekunów!.

Romy ma niespełna dwa lata i jest maleńką, delikatną sunią. Potrzebuje czasu żeby zaufać i poczuć się bezpiecznie w nowym miejscu. Gdy już jednak poczuje się pewniej sama przychodzi do opiekuna i potrafi domagać się o uwagę. Lubi też wylegiwać się na łóżku.
Swoje potrzeby załatwia wyłącznie na dworze, ale na spacerach czuje się niepewnie wśród hałasów miejskich. Krzyki, nagłe ruchy wywołują u niej lęk.
Idealny byłby dla niej dom z ogródeczkiem, z dala od zgiełku miasta. Szukamy doświadczonego i cierpliwego opiekuna dla tej kruszyny !

Romy ma niespełna 6 kg i sięga do pół łydki. Jest odrobaczona, zachipowana i zaszczepiona, przed nią sterylizacja.

Chcemy znaleźć dla Romy dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.
NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH !

Adoptując psa bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja psiaka w odpowiednim wieku.KONTAKT: piesnazakrecie@o2.pl
607 288 895 (jeśli nie odbiorę proszę o smsa)