ORIONKA, śliczna sunia czeka na odpowiedzialnego człowieka, na zawsze.

Orionka to młodziutka sunia.

Schroniskowe imię książeczkowe to Orka.

Swym pięknym wyglądem przypomina nieco długowłosego owczarka niemieckiego. Jej wiek nie przekroczył na pewno 2 lat. Do schroniska trafiła wraz ze swoim bratem Neptunem.

Orionka jest nieśmiałą suczką, nie wiemy jak wyglądało jej życie przed schroniskiem, możemy się jedynie domyślać… Suczka jest nieufna w stosunku do ludzi. Nie wie co to spacer, smycz czy szelki. Nie pozwala na dotyk. Na szczęście lubi przysmaki i dzięki temu możemy trochę oczarować lęki suczki i zacząć z nią efektywnie pracować. Na pewno ograniczone schroniskowe warunki nam tego nie ułatwiają. Jej przyszli opiekunowie będą musieli poświęcić trochę czasu i cierpliwości by nauczyć Orionke pozytywnych skojarzeń z ludźmi. Jako że suczka jest młodziutka tak też nauka zaufania do człowieka w odpowiednich rękach powinna przynieść zadowalające rezultaty.

płeć: suczka ur. 2015 (?)

wielkość: średnia

sterylizacja: tak

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. kundellos.pl/ankieta-adopcyjna Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch!KONTAKT: Kontakt w sprawie adopcji:

wolontariuszka Dagna 509 406 713

wolontariuszka Paulina 510 318 643

wolontariuszka Ania 698 307 526