Oskar przyjacielski psiak – mix foxterrierka

Oskar to młody, średniej wielkości psiaczek. Wcześniej życie również go nie rozpieszczało. Nigdy nie miał prawdziwego domu.
Jest ślicznym pieskiem o interesującym wyglądzie i mądrym pyszczku. Psiaczek jest ładnie umaszczony i w typie foxterirerka. Oskar lubi się bawić, ma łagodny charakter, ciągle merda ogonem i zaczepia aby ktoś się nim zainteresował i poświęcił mu troszkę uwagi, uwielbia być głaskany toteż nadstawia główkę do głaskania. Niesamowita osobowość, ogromne serce do człowieka, zero agresji.
Pozwala na wszelkiego rodzaju pieszczoty ze strony człowieka, jak również spokojnie znosi zabiegi pielęgnacyjne, jak np. czesanie. Będzie łatwym do ułożenia psiakiem, ponieważ widać po nim chęć nauki. Słucha człowieka z zaciekawieniem. Oskar jest dobrze ułożony, inteligentny, łagodny i przyjaźnie nastawiony zarówno do ludzi jak i innych psów. Psiaczek jest niezwykle posłuszny, ładnie pilnuje się i wraca na zawołanie. Lubi spacery i z ciekawością obserwuje świat. Chętnie biega i bawi się z innymi psami. Nie wchodzi w żadne konflikty, żyjąc sobie spokojnie w kojcu, natomiast na wybiegu delektuje się zawsze wolnością na tyle, na ile pozwalają warunki. Nadaje się do każdego domu i nie jest istotne czy adoptuje ją dom pełen dzieci i gwaru czy tez spokojni, starsi ludzie. Oskar jest ugodowy i zgodzi się z każdym, byleby zaoferował mu ciepły dom i posiłek. Przytulisko to nie jest miejsce dla niego. Nadaje się do każdego domu i nie jest istotne czy adoptuje ją dom pełen dzieci i gwaru czy tez spokojni ludzie. Polecamy tego niezwykłego psiaka, który na pewno dostarczy wielu niezapomnianych chwil, a nową rodzinę pokocha całą swoją miłością. Szukamy dobrego i bezpiecznego domku dla zbłąkanego Oskarka. Jego dobry i wesoły charakter z pewnością wniesie dużo radości do domu nowego właściciela. Tel 501 147 350 lub 572 38 79 98 (rano i wieczorem)KONTAKT: 501 147 350 lub 572 38 79 98 (rano i wieczorem)