Oto Gapcio – wyjątkowy koci kawaler :)

Gapcio to koci kawaler, który wraz z rodzeństwem i dziką mamą trafił do nas prosto z opuszczonej piwnicy. Przerażone, brudne i zakatarzone kociaki szybko wypiękniały, domyły się, a po katarze nie ma ani śladu.

Gapcio to już całkiem duży kotek i wyjątkowy przystojniak, który z pewnością złamie wiele człowieczych serc, bowiem ma bardzo niespotykane, czarno-srebrne umaszczenie i wiecznie zdziwione oczy. Jest bardzo ciekawskim i rezolutnym kociakiem. Ciągle zajęty różnego rodzaju pomysłami, zawsze jest pierwszy przy nowej zabawce, czy rzucanym przysmaku. Piłeczki, myszki, tunele, wędki nie umkną jego uwadze – w końcu każdą atrakcję warto poznać! Suchy listek czy zwykły rzucony papierek też są niezwykle interesujące. Każda nowa rzecz musi po prostu zostać dokładnie sprawdzona przez urocze łapki Gapcia!

Jako że opiekunowie kocurka są „tylko” człowiekami, nie zawsze rozumieją wszystkie kocie zachowania, dlatego Gapcio zazwyczaj stara się im wszystko wytłumaczyć! Ma na to różne urocze sposoby – patrzy opiekunom głęboko w oczy, słodziutko miauczy, do czasu kiedy ogarną, co kot miał na myśli albo wprost, siada obok człowieka i delikatnie trąca łapką, „miziaj”, „wpuść na kolanka”. A na kolankach niedługo, bo są inne sprawy do załatwienia, za to mruczy niesamowicie.

Gapcio uwielbia koty, każdy kot jest dla niego fajny. Właściwie od każdego domaga się polizania po główce, nawet od tych, które nie nawiązują bliższych relacji z innymi kotami. Przy czym nie robi tego nachalnie. Z każdym kotem może się bawić, potrafi zmobilizować nawet te najbardziej oporne do ruchu. Z tego względu koniecznie musi mieć w domu kocie towarzystwo! W przeciwnym wypadku byłby nieszczęśliwy.

Umaszczenie: czarno-srebrne
Urodzony: ok. 8.05.2017
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Testy Felv: ujemne
Testy FIV: ujemne
Sterylizacja: tak
Kuweta: tak
Książeczka zdrowia: tak
Czip: tak
Do domu z dziećmi: tak
Relacje z kotami: przyjazne, nie nadaje się na jedynaka
Relacje z psami: nie sprawdzono

Więcej zdjęć:
https://www.facebook.com/pg/DTKociaLapka/photos/?tab=album&album_id=687835268074347KONTAKT: WAŻNE! Zanim skontaktujesz się z nami, zapoznaj się z umową adopcyjną i warunkami adopcji:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/zasady-adopcji

Kontakt w sprawie adopcji:
tel: 505 736 044 lub 505 736 046 (nie odbieramy, gdy jesteśmy w pracy – zostaw SMS), email: dtkocialapka@gmail.com

Możesz również wypełnić ankietę adopcyjną:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/ankieta/