Piękna suczka Hela szuka domu

Hela to piękna suczka, która wśród swoich przodków miała przedstawicieli ras TTB. Właśnie ta domieszka ukształtowała w pewnym stopniu jej charakter. Na ogół spokojna i grzeczna, ale wokalizując potrafi też zawalczyć o swoje i dać do zrozumienia opiekunowi, że potrzebuje uwagi. Najlepiej będzie skierować jej uwagę na pozytywną pracę z człowiekiem i naukę nowych komend. Niezwykle szybko uczy się nowych rzeczy, także szkolenie Heli to czysta przyjemność. Jest bardzo posłuszna i skupiona na człowieku, lubi z nim współpracować. Towarzyska, uwielbia być głaskana i tarmoszona. Często też sama nienachlanie zaczepia i nakłania do miziania. Akceptuje inne psy, bardzo chętnie się z nimi bawi. Całkiem nieźle chodzi na smyczy. Lubi się bawić różnymi piłkami i patykami.
Hela ma około 2-3 lat. Przed adopcją zostanie wysterylizowana, nowi opiekunowie otrzymają jej książeczkę zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Suczka przebywa na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie.

Zapraszamy na Facebooka, gdzie udostępniamy Helę oraz inne psy szukające nowych domów: https://www.facebook.com/mokrenosy.adopcje/KONTAKT: Kontakt w sprawie adopcji:
Angelika 608 084 668
Ania 662 237 281