Piękna ZUZANA z lasu czeka właśnie na Ciebie :)

Do dzisiaj czujna. Do dzisiaj jej cieniem jest jej lęk. Mieszka w schronisku od maja 2012. Wtedy właśnie ZUZANA została odłowiona gdzieś w lesie razem ze swoimi szczeniętami. Co przeżyła wcześniej? Dlaczego tak bardzo się bała?
Od początku pobytu w schronisku unikała kontaktu z ludźmi, wycofywała się w cień, zawsze gotowa się bronić. Gdy dzieci Zuzany pojechały do nowych domów, przyszedł czas na sterylizację suczki. Wtedy Zuzana zamieszkała w biurze i zaczęła naukę życia obok ludzi. W lipcu 2013 roku zamieszkała w nowym boksie w sektorze C.
Smukła czarna Zuzana z coraz jaśniejszym pyszczkiem. Wciąż bojaźliwa, wciąż ostrożna ale powolutku coraz bardziej zainteresowana „atrakcjami”, które przynoszą ze sobą wolontariusze. Są tacy, do których sama podchodzi w oczekiwaniu na delikatny kontakt, na rozmaite rarytasy 😉 Kiedyś strach nie pozwalał jej wziąć z ręki smakołyka. Dzisiaj można ją delikatnie pogłaskać 🙂 No i Zuza wychodzi już na spacery – poznaje las i uczy się maszerować przy boku człowieka. Będzie wspaniałym przyjacielem, może Twoim?

Suczka, 7 – 8 letnia, duża. Jest wysterylizowana

Jeśli jesteś zainteresowana/y adopcją tego psiaka, prosimy najpierw o kontakt z wolontariuszem prowadzącym adopcje pod numerem telefonu podanym w ogłoszeniu!

Szukamy dobrego i odpowiedzialnego domu. Poprosimy o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ . Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i poadopcyjną. Wszystko to ma służyć zarówno bezpieczeństwu psa, jak i potencjalnego WłaścicielaKONTAKT: wolontariuszka Daria 602 480 703
wolontariuszka Ewa 505 970 514