PUSZKINEK-wspaniały, kochany, niewidomy staruszek prosi o szansę na dom, adopcja

Niewidomy staruszek do adopcji

Przedstawiamy Puszkinka – spokojnego, „niewidzialnego” staruszka, który od kilku tygodni przebywa pod naszą opieką. Puszkinek jest, ale jakby go nie było. Jest cichutki, niepozorny, bardzo grzeczny. Puszkinek ma kilkanaście lat. Większość dnia śpi, nie potrzebuje wiele ruchu. To niewidomy staruszek, który prawie nie ma szans na pójście do adopcji.

Po krótkim spacerze wraca do swojego kojca, zwija się w kłębek w budzie, zasypia i odpoczywa. Puszkinek to psi staruszek. Nie wymaga wiele od człowieka. Wystarczy mu, że ktoś go przytuli, pogłaszcze, poczochra za uchem. Kilka gestów ze strony opiekuna i ogonek Puszkinka delikatnie porusza się w geście radości, a jego zmęczona głowa opiera się o dłonie opiekuna.

Tak niewiele potrzeba Puszkinkowi do szczęścia. Bardzo prosimy o szansę i dom dla tego uroczego psiaka.. Puszkin waży około 15 kg, nie więcej. Otrzymuje lek wspomagający pracę trzustki (Kreon), jest diagnozowany kardiologicznie. Poza tym wyniki badań są dobre.

Puszkinek jest pieskiem niewidomym. Niestety nie ma szans na przywrócenie u niego wzroku.

Raz jeszcze bardzo prosimy o dom dla Puszkiego. Niech ostatnie miesiące czy lata jego życia będą spokojne, nie za schroniskowymi kratami :(.

Piesek ma komplet szczepień. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.plKONTAKT: 793993779