RABACIK-mały, trochę wystraszony, młodziutki psiak-szukamy troskliwego domu

Mały trochę wystraszony łaciaty szczeniaczek

Przedstawiamy Rabacika – ślicznego, niedużego, na razie trochę przestraszonego psiaka, który trafił do nas z mamą Zniżką z braciszkiem Procentem.

Psiaki błąkały się po miejscowości, nikt ich nie szukał. 

Obecnie cała trójka jest już u nas i szukamy dla nich nowych domów.

Rabacik ma obecnie około 4-4,5 miesiąca, waży około 6 kg. Gdy dorośnie nie powinien przekroczyć 10-12 kg. Nie będzie duży.

Usposobienie:

Rabacik na razie jest troszkę wystraszony, po człowieku spodziewa się raczej złego, ale będziemy pracować nad tym, by zyskać jego zaufanie.

Psiak chowa się za braciszkiem lub mamą, szuka u nich wsparcia, ale zrobimy wszystko co w naszej mocy by jak najszybciej się otworzył.

Rabacik jest cichy, grzeczny, raczej spokojny. Nie oszczekuje innych psów, jest przyjaznym maluchem.

Bardzo prosimy o dobry, troskliwy i kochający dom dla Rabacika.

Profilaktyka:

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony.

Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.plKONTAKT: 793993779