RAFCIA I KORALIK-dwa maleńkie, przestraszone psiaki. Prosimy o wspólny dom, adop

Dwa malutkie przestraszone psiaki do adopcji
Przedstawiamy dwa maleńkie psiaki – Rafcię i Koralika, które od kilku miesięcy przebywają pod naszą opieką. Rafcia to prawdopodobnie mama Koralika. Oba psiaki są niewielkie; ważą po około 6, maksymalnie 7 kg, większe nie będą. Obecnie Rafcia ma około 3 lata, Koralik maksymalnie ma 1 rok. To dwa maluchy, które bardzo boją się ludzi. W schronisku większość czasu spędzają wtulone w siebie w budzie,
Nie wychodzą i nie witają się z opiekunami jak inne psiaki. Nie szczekają zza krat boksu będąc na wybiegu, wolą ukryć się i „nie istnieć”.
Rafcia i Koralik przez miesiące błąkały się bezpańsko, polowały starając się przetrwać, radziły sobie jak potrafiły. Obecnie są u nas i czekają na wspólny dom. Psiaki są ze sobą bardzo zżyte, nie wyobrażamy sobie by zostały rozdzielone. To byłby dla nich ogromny, pewnie zbyt duży stres.
Rafcia i Koralik szukają cierpliwego opiekuna. Potrzebują człowieka spokojnego, który pokaże im, że nie muszą się bać i takiego, który da im czas na adaptację w nowych warunkach. Rafcia i Koralik będą się czuć lepiej w domu z ogrodem niż w bloku, Miasto, gwar i spacery to na razie nie miejsce dla nich. Spokojna rodzina, czas to to, czego Rafci i Koralikowi trzeba najbardziej.
Prosimy o szansę dla tych dwóch malutkich przestraszonych piesków i ich wspólną adopcję.
Rafcia i Koralik mają komplet szczepień, są odrobaczone, odpchlone, posiadają mikroczipy i są wysterylizowane.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.plKONTAKT: 793993779