Roki to psiak na medal

Roki to niezwykle pozytywny psiak, zawsze pogodny i ugodowy. Jest przyjacielski w stosunku do każdego, bez wyjątków. Niesamowicie potrzebuje uwagi i bliskości ludzi, jest przylepą. Sprawia wrażenie, jakby całe jego życie było właśnie czekaniem na spacer, zabawę, po prostu przebywanie z kimś, kto poświęci mu trochę uwagi. Dlatego tak bardzo brakuje mu własnego człowieka, którego pokocha z wzajemnością. Roki może zamieszkać z innym psem, ponieważ dogaduje się z większością psiaków. Za suczkami wręcz przepada. Doskonale nadaje się dla rodziny z dziećmi.

Jest psem w średnim wieku, sięga przed kolano. Wygląda nad wyraz śmiesznie i sympatycznie – niskopodłogowiec na krótkich łapkach z nieziemsko zakręconym ogonkiem. Pomimo jego nietypowej fizjonomii nie sposób go nie kochać za jego oddanie, pogodę ducha i zrównoważenie.
Szuka odpowiedzialnego domu i kochających właścicieli, którzy będą go traktować jak członka rodziny, bo zasługuje na to, jak żaden inny pies.

Roki przebywa obecnie w domu tymczasowym. Jest wykastrowany, zaszczepiony kompletem szczepień i odrobaczony. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt: Malwina 730-262-333 lub Justyna 533-727-799 .KONTAKT: Malwina 730-262-333 lub Justyna 533-727-799 .