RUBIN – piekny wilczasty owczarek

Rubin został na początku grudnia 2017 zabrany z pasa zieleni oddzielającego jezdnie na trasie ekspresowej E7 na odcinku szydłowieckim , dzięki pomocy pracowników kończących budowę trasy .

Obecnie pies siedzi w kojcu punktu przetrzymań, za kratami , a bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem , spacerów , swojego OSOBISTEGO człowieka .

JAKI jest RUBIN ?
To śliczny pies w typie wilczastego owczarka .
Rubin okazał się bardzo fajnym przyjacielskim, uległym psem . Nie przejawił żadnego negatywnego zachowania czy podczas zabiegów weterynaryjnych , czy też na spacerach, do żadnej osoby , którą nawet widział po raz pierwszy .

Jest jeszcze nadal trochę nieśmiały , na spacerze boi się odchodzić od większą odległość od kojca w którym obecnie przebywa , możliwe , ze boi się że znowu zostanie porzucony , straci swoje miejsce gdzie ma co jeść i pić .

Na smyczy chodzi coraz lepiej.

Zachowanie wobec innych psów / suczek :
– z przyjacielskimi , uległymi suczkami nie powinno być problemu , sam zaczepia do zabawy
– inne samce – jak pies uległy i nie będzie go zaczepiał – tez nie powinno być problemu / do tej pory miał kontakt z mniejszymi od siebie , uległymi samcami /

Zachowanie wobec kotów – niestety nie sprawdzone.

Rubin szuka ODPOWIEDZIALNYCH opiekunów , co będą sobie zdawali sprawę że Rubin raczej nie miał dobrego poprzedniego życia , że trzeba dac mu czas i dobre podejście aby stał się ponownie szczęśliwym psem .

Rubin jest oceniony tak orientacyjnie na 3 / 4 lata / stan na styczeń 2018 r / .
Obecnie waży 28 kg , wielkość typowego owczarka ,
Jest już wykastrowany , zaszczepiony .
Zdrowy – wykonane badania krwi .

Przebywa w Szydłowcu k. Radomia , ale szuka dobrych opiekunów nie tylko w tej okolicy.

ODDANIE psa to ADOPCJA, która poprzedzona rozmową / wizytą przedadopcyjną oraz podpisaniem umowy adopcyjnej.KONTAKT: Kamila 604 322 515
psy.szydlowiec@gmail.com