Rude marmurki dwa

Wyglądają jak starszy i młodszy brat – piękne, oryginalnie umaszczone rude marmurki. Starszy jest w wieku młodzieżowym, ma ok. 10 miesięcy, maluch – 3,5 mies.
Przypadkiem znalazły się w tym samym domu tymczasowym i szukają domów na stałe. Starszy przeszedł już pełną obsługę łącznie z kastracją. Maluch jest odrobaczony i zaszczepiony, na kastrację jeszcze poczeka. Koty mają ujemne testy na wirusy FeLV/FIV. Korzystają z kuwety.
Oba kocurki to cukier w cukrze, przemiłe, lgnące do ludzi, ufne i łagodne. Są pozbawione agresji, pięknie się bawią kocimi zabawkami, nie mają konfliktów z innymi kotami.
Starszy jest spokojnym, zrównoważonym, przemiłym kotem, nie roznosi domu jak huragan. Uwielbia przytulanie i pieszczoty. Jest łagodnym wrażliwcem, inny kot może go łatwo zdominować, dlatego myślimy raczej o domu, w którym będzie rozpieszczanym jedynakiem.
Maluch natomiast trafił do domu tymczasowego ze swoją siostrą trikolorką. Malce są ze sobą tak zżyte, że nie chcemy ich rozdzielać. Są przesłodkie, radosne, ufne i przekochane. Mimo obecności innych kotów zawsze śpią przytulone do siebie. Są żywe i zabawowe jak kociaki w tym wieku.
Koty szukają odpowiedzialnych domów – w bloku, przed adopcją niezbędne jest zabezpieczenie balkonu/okna. Doradzimy w kwestii zabezpieczeń (siatka, moskitiery).
Nie akceptujemy wypuszczania kotów, nie oddajemy do domów bez zabezpieczeń.
Koty są w małym mieście, ale postaramy się pomóc w przewiezieniu do Warszawy lub Krakowa.
W sprawie adopcji proszę o kontakt telefoniczny, nie odpisuję na sms-y, tel. 696 267 125.KONTAKT: 696267125