Sebastian

Imię: Sebastian (Sebuś)
Płeć: kot
Urodzony: ok. 2012-09
Rasa: europejska
Data przyjęcia: 2017-09-07
Nr chip: 932001000562591
Przebywa: dom tymczasowy

Inne: zaszczepiony, odrobaczony, zaczipowany i wykastrowany.
Sebastian to piękny kot, o gęstym i lśniącym biało-burym futerku, duży i zadbany, właściciel obłędnych jasno zielonych oczu i przepięknego różowo-burego nakrapianego noska,którego życie nagle się zawaliło z powodu choroby Opiekuna…tak trafił do schroniska.
W schronisku wołał o pieszczoty, nie dla niego był boks i głaskanie od czasu do czasu, skakał na siatkę, ocierał się o nią i eksponował swoje uroki gdy tylko pojawiał się ktoś z obsługi, w ten sposób został zabrany do domu tymczasowego wraz z innym kotem potrzebującym opieki.
W domu tymczasowym okazał się kotem wiernym jak pies, ceni sobie bliskość z opiekunem, uwielbia pieszczoty i nigdy nie pozostawia opiekuna samego, towarzyszy przy przygotowywaniu posiłku, pracy, odpoczynku, a nawet kąpieli, chętnie czuwa podczas snu, wita i żegna opiekuna i gości w drzwiach. Nie lubi wychodzić na dwór więc nadaje się do mieszkania na wyższych kondygnacjach, akceptuje towarzystwo innych kotów jednak preferowany dom gdzie będzie jedyny, nie przepada za małymi dziećmi, dlatego poszukiwany dom wypełniony starszymi domownikami, w którym będzie się czuł równoprawnym członkiem rodziny.

Preferujemy domy z balkonem zabezpieczonym siatką.
W sprawie adopcji prosimy o kontakt z Izabelą -pereleczka76@gmail.comKONTAKT: pereleczka76@gmail.com