Simon i Saper, 10 miesięczne kocurki szukają domu

Simon i Saper to bracia, którzy trafili do nas jako małe kociątka, wraz z piątką swojego rodzeństwa. Rodzeństwo miało więcej szczęścia. Kociaki były bardziej ufne, potrafiły się lepiej zaprezentować. Simon i Saper oglądali jak po kolei ich rodzeństwo zostaje zabierane przez uśmiechniętych ludzi. Simona i Sapera jednak nie zabrał nikt. Nikt nawet nie zwraca na nich uwagi. Z jakiego powodu? Być może dlatego, że są troszeczkę płochliwe, zbyt zwykłe biało- bure i na dodatek urosły już całkiem duże. Kotki czekają w schronisku na swoją szansę już 10 miesięcy… My jednak wierzymy, że znajdzie się osoba, która pokocha Simonka i Saperka i zechce podarować im miejsce w swoim domu i sercu.
Szukamy dla Simona i Sapera opiekuna, który będzie cierpliwie dzień po dniu zdobywał zaufanie tych wspaniałych, pokrzywdzonych przez los koteczków. Byłoby cudownie, gdyby znalazły wspólny dom, ponieważ są nierozłączne. W schronisku są razem, w jednym boksie, przez całe swoje dotychczasowe życie.
Kotki przebywają w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Oświęcimiu.
Są odpchlone, odrobaczone i wykastrowane.
Schronisko czynne jest codziennie w godzinach 8.00-16.00 (także w weekendy i święta). Oświęcim, ul. Kamieniec (na końcu drogi).KONTAKT: W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS o treści „adopcja Simon i Saper” .Oddzwonimy.Tel. 694-729-784