Słodziak Hektor szuka domu!

Hektor to wyjątkowy, około 5-miesięczny maluch, który zasługuje na pełen ciepła dom. Najprawdopodobniej wyrośnie na średnio/dużego dostojnego psa.

Na początku Hektorek był bardzo zestresowany i wylękniony. Nie znał ciepła i dotyku człowieka i chyba nawet nie wiedział, że ręce człowieka są do miziania i przytulania… Ale z dnia na dzień jest lepiej, każdego dnia piesek robi postępy w oswajaniu się ze światem 🙂 Zapowiada się na rezolutnego psa. Akceptuje inne psy, zaczął bawić się już z rezydentką, nawet sam ją zaczepia. Tylko jeszcze nie zaufał człowiekowi….ale już poliże wyciągniętą dłoń, nawet delikatnie podgryzie, da się pogłaskać po główce 😉

Apetyt dopisuje, zapadnięte boczki się wypełniają. Załatwia się na podkłady. Zaczynają też dochodzić do głosu typowe szczenięce zachowania – zaczyna podkradać skarpetki 😀

Nie pozwól, aby taki fajny psiak nie miał równie fajnego domu! Hektor i tak przeszedł już dużo, należy mu się cudowny przyjaciel – właściciel, który nauczy go, że ludzie potrafią być dobrzy i troskliwi.

Hektor miał przeprowadzoną profilaktykę w schronisku, jednak w związku z brakiem jego książeczki zdrowia jesteśmy w trakcie oceniania jego stanu. Maluch będzie miał powtarzane odrobaczanie oraz zrobione szczepienia.

Chcemy znaleźć psiakowi dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH

Adoptując psa bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja.KONTAKT: Kontakt w sprawie adopcji:
531986811
piesnazakrecie@o2.pl