Sonia po 11 latach straciła dom! :(

Wraz ze śmiercią właścicieli – starszych państwa, których straciła jedno po drugim, załamał się cały świat 11 letniej Soni o pięknych niebieskich oczach. Suczka od szczeniaka mieszkała w domu, była kochana i dobrze zaopiekowana i sama kochała, a tę miłość np. tak wyrażała, że znosiła gałązki, przeznaczone na rozpałkę w kominku, do łóżka swego pana, albo robiła mu niespodzianki układając równo pod jego kołdrą pantofle, buty, a całą konstrukcję tak maskowała, że z wierzchu w ogóle nie było widać, że coś pod tą kołdrą jest.
Na dzień dzisiejszy udało się zorganizować pobyt tymczasowy dla Soni i tym samym uchronić ją przed schroniskiem, niestety zaledwie na tydzień. Pilnie szukamy dla niej domu stałego bądź chociaż domu tymczasowego.
Czekamy na telefony wyłącznie od miłośników psów, a przy tym osób odpowiedzialnych. Uwaga: Krakowskie Stowarzyszenie Obrony Zwierząt nie wydaje do adopcji zwierząt niewysterylizowanych. Suczka w przypadku znalezienia domu stałego zostanie przed wydaniem do adopcji najpierw wysterylizowana. Nie wydajemy zwierząt do bud, kojców, pomieszczeń gospodarczych, przytulisk. Nie wydajemy zwierząt za granicę. Szukamy dla zwierząt kochających rodzin, które chcą żyć ze zwierzakiem pod jednym dachem i zapewnić mu doskonałą opiekę do końca jego dni.
Tel. kontaktowy: 501-801-553 lub 690-353-566.KONTAKT: 501801553