SOPELKA-niewielka, trochę nieśmiała, spokojna koteczka prosi o dom

Maleńka nieśmiała buro biała kotka
Sopelka to młodziutka, około 10-tygodniowa, maleńka nieśmiała buro-biała kotka do adopcji.

Na razie troszkę boi się ludzi, ale to się zmieni. Kicia uspakaja się trzymana na rękach opiekuna. Można ją głaskać i przytulać, potrzebuje odrobinki czasu.

Sopelka ma piękne umaszczenie z ciemnymi, drobniutkimi pręgami, jest spokojna, dogaduje się z innymi kotkami. Prosimy o dobry, cierpliwy, kochający dom dla Sopelki.

Dla malutkiej, do czasu pełnej socjalizacji, szukamy domu niewychodzącego.
Kotka ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest odrobaczona, odpchlona, zaczipowana.
Po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana i jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.plKONTAKT: 793993779