Spokojna suczka, szuka domu z dziećmi. Rodzinny pies, do pilnej adopcji!

Klara, to średniej wielkości szorstkowłosa suczka, w wieku 4-5 lat. Bardzo spokojna, pozytywnie nastawiona do ludzi i ogromnie lubiąca dzieci. Pozwala się przytulać i ściskać, w stosunku do milusińskich ma nieograniczoną cierpliwość. Sunia została odebrana pijakowi, który nie dbał o nią zbytnio i kiepsko karmił, ale mimo tego nie je łapczywie i nie rzuca się na jedzenie. Jest wykastrowana, zaszczepiona i zachipowana. Sunia jest bardzo wdzięczna i oddana, nie ma leku przed obcymi i szybko przyzwyczaja się do nowych warunków. Na smyczy chodzi jako tako, więc nowi opiekunowie będą mogli ją tego poduczyć. Chętnie zamieszka w domu z ogrodem, do bloku raczej się nie nadaje, to nie jej klimaty. Nie lubi kotów-gania je okrutnie, z psów najlepiej toleruje samców.
Aktualnie przebywa w domu tymczasowym w podwarszawskich Wyględach, lecz będzie tam tylko do czasu. Rodzina wyprowadza się, dom jest wystawiony na sprzedaż i kiedy to nastąpi, Klara traci schronienie. Poniżej filmik, jak Klara prezentuje się na żywo:

Zainteresowanych proszę o telefon, jeśli nie odbieram, wyślij sms-oddzwonię. Adopcja i wizyty możliwe od poniedziałku do soboty.KONTAKT: 501-227-402