Szczeniak wesoły przyjacielski rudzielec Baton czeka na dom!

Baton jest właściwie jeszcze szczeniakiem, ma zdecydowanie mniej niż rok. Jest dość masywnym pieskiem sięgającym jednak mniej niż do kolana. W chwili znalezienia był zadbanym, dobrze odkarmionym i pogodnym psem. Nikt sie jednak po niego nie zgłosił wiec należy przypuszczać że został porzucony. Czyżby uroczy rudzielec znudził się komuś bo wyrósł z lat szczenięcych. Tak niestety czasami bywa. Szczeniaki rosną i jako dorosłe w niczym nie przypominają uroczych kuleczek. Tak jak Baton – zwykły, nieduży kundelek.

Psiak jest bardzo wesoły, lubi ludzi i zabawy z innymi psami, na początku nie chodził w ogóle na smyczy, teraz robi zdecydowane postępy i regularnie wychodzi na spacery z wolontariuszami. Polubił te wycieczki, stanowiące odmianę po smutnym schroniskowym życiu w kojcu.

Baton i nadzieja wpatruje się w każdego, kto go odwiedza – szukając tego jedynego człowieka, tego który w swoim domu znajdzie dla niego kawałek miejsca. Niewiele go zajmie, a w zamian obiecuje ogromne psie serduszko i wierność do końca życia.

Baton jest zaszczepiony i odrobaczony.

KONTAKT: pawel@alderaan-bordercollies.com tel.: 509 628 584

Zanim zaadoptujesz przemyśl swoją decyzję – opieka nad psem to zobowiązanie na kilkanaście lat.
Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla psa. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów.Warunkiem adopcji będzie podpisanie umowy adopcyjnej.KONTAKT: pawel@alderaan-bordercollies.com tel.: 509 628 584
www.fdz-animalia.pl