Tego typu wpisy to największe…

Tego typu wpisy to największe spierdolenie tego portalu. Czasami zasstanawiam się o co w nich chodzi. Dlaczego ludzie prześcigają się w jakichś infantylnych w pisach w „śmierć za śmierć” albo „ja to bym takiego związał i ucinał jaja a potem sypał sól”. Wydaje mi się że przyczyną jest jedną, ogólne internetowe życie na pokaz i kreowanie się na kogoś kim wypada być. Owczy pęd jak w salonie xiaomi. I liza się po jajkach w tych wpisach jacy to kurwa oni są współczujący dla zwierząt. Ludzie kurwa ile wy lat macie. Zobaczcie jak świat wygląda. Ostatnio w tv widziałem reportaż bo jakiś znaleziony na lotnisku zajączek zdechł.
Zabiłem w życiu wiele zwierząt i wiecie co? Były smaczne, rozumem że jak odrąbałem kaczce głowę to hurr durr nie mam serca i należy zrobić ze mną to samo, bo kto wie dzisiaj kaczka a jutro?
Związać i utopić psa to bez wątpienia czyn zasługujący na kare ale jeśli myślisz że kupując kurczaka w biedronce z przemysłowej hodowli nie masz nic wspólnego z cierpieniem zwierząt to się kurwa możesz zdziwić.
a pierdole ludzie, są jakieś granice
#oswiadczenie #niepopularnaopinia #zwierzeta #myslistwo