Terier mix,średni,łagodny,wrażliwy,szczepiony piesek INEK.Adopcja

Przebywające w naszym schronisku psy regularnie chodzą na spacery, są socjalizowane. Jeśli do nas zadzwonisz w sprawie adopcji, postaramy się udzielić obszernych informacji na temat każdego psa.
PROSIMY O DOM DLA ŚREDNIEGO PIESKA.
INEK ,średniej wielkości, do kolana, biszkoptowy psiaczek .
Do schroniska trafił niedawno z bardzo brzydką raną, cierpiał okrutnie i nie pozwolił się dotknąć. Teraz już powoli wraca do zdrowia i nabiera zaufania do wolontariuszy, jednak cały czas mocniejszy dotyk powoduje przerażenie, pisk i odsunięcie się na bezpieczną odległość. Musiał zostać bardzo skrzywdzony przez ludzi, ale mimo to widać, że pragnie kontaktu. Potrzeba jednak czasu i cierpliwości by poczuł się całkiem bezpiecznie.
Nie chodzi jeszcze na smyczy, więc szukamy mu domu z ogródkiem, u ludzi, którzy wykażą zrozumienie dla jego przeszłości i dadzą mu czas na spokojną aklimatyzację.
Doskonale funkcjonuje w stadzie psów, więc będzie idealny jako towarzysz dla innego psa.
Zachowuje czystość w boksie.
Do nowego domu psy (co do których nie było przeciwskazań zdrowotnych) jadą wysterylizowane, wszystkie posiadają komplet szczepień, są zaczipowane, opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami.
Pomagamy w transporcie.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt telefoniczny i rozmowę z wolontariuszką, na smsy nie odpowiadamy.
Można dzwonić od 7.30-22.00 także w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Przemyśl dobrze swoją decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.KONTAKT: KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com