Tofik – słodziak :)

Tofik to słodziutki, piękny szczeniak, nieco przypominający psa rasy beagle. Został znaleziony na drodze i stamtąd trafił do domu tymczasowego.

Ze wstępnych obserwacji wynika, że Tofik to chłopak bardzo przyjacielski w stosunku do ludzi. Pilnuje swoich zasobów – jedzenie to świętość i nie odda nikomu 🙂 Należy brać pod uwagę, że Tofcio ma jeszcze niedowagę, więc jeśli błąkał się gdzieś samopas i głodował to teraz jedzeniem się dzielił nie będzie 🙂 Zostawiony w mieszkaniu na krótką chwilę szczeka – należy więc mieć na uwadze, że Tofik może rozpaczać, gdy będzie musiał zostawać sam. Próbował podgryzać meble.

Tofik nie jest rasowym psem ale mógł odziedziczyć cechy charakterystyczne dla danej rasy… Poszukujemy dla Tofika odpowiedzialnego domu z doświadczeniem – opiekunów, którzy będą z nim pracowali, gdy pojawią się problemy typu lęk separacyjny i nie będą w takiej sytuacji chcieli się go pozbyć (bo takich opiekunów prawdopodobnie już miał).

Szukamy dla psiaczka dobrych, odpowiedzialnych opiekunów, którzy przygarną go na zawsze, na dobre i na złe – domku, gdzie nie będzie chwilowym kaprysem, zachcianką, czy prezentem. Trzeba liczyć się z tym, że szczeniak może rozrabiać, niszczyć, na początku załatwiać potrzeby w domu, może piszczeć i szczekać gdy zostanie sam, budzić w nocy (wszystkiego go trzeba nauczyć). A kiedy Tofik dorośnie – będzie przyjacielem swoich ludzi przez kilkanaście lat i będzie potrzebował opieki i miłości.

Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przedadopcyjną, pisemną deklarację sterylizacji po osiągnięciu odpowiedniego wieku).
W przypadku wynajmowania mieszkania niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies.

(data ur. ok. XI.2019r.)KONTAKT: 606 507 829