Urocza Psotka szuka swojego ludzia!

Psotka to przeurocza kotka, która trafiła do Kociej Łapki razem z bratem Psikusem i siostrą Hecą. Dzieciaki koczowały w pudełku pod balkonem na jednym z warszawskich osiedli – niestety bez mamy, którą potrącił samochód.

Psotka ma najbardziej aksamitne futerko z całej trójki oraz piękne „krówkowe” umaszczenie. Ma też słodki czarny nosek, który oczywiście uwielbia wtykać tam, gdzie nie trzeba. Psotka to to rezolutna kotka, którą nazywamy księżniczką. Jest „księżniczkowata” z wyglądu i charakteru. Piękna powierzchowność, aksamitne futerko, smukłe ciałko i duże piękne oczy to zdecydowanie jej atuty. Psotka nie rzuca się na jedzenie, a tym bardziej nie zniża się do głupich wybryków czy uczestnictwa w świrowaniu przez resztę stada. Lubi wygrzewać się na słoneczku, bawić się wędką, ale najbardziej lubi pieszczoty. Gdy przychodzi do łóżka, oczekuje od człowieka głasków i wpuszczenia pod kołdrę. W zamian swoim różowym języczkiem liże opiekuna po ręku. Gdy czuje się samotnie lub pragnie uwagi, miauczy i czeka aż weźmie się ją na ręce i porządnie wyściska. Mimo pewnego dystansu wobec kumpli, nie potrafi się bez nich obejść. Gdy już zaakceptuje nowego kota, przytula się do niego, a czasem też wylizuje. Najbardziej lubi odpoczywać wśród innych kotów, blisko człowieka, ale jednak lubi mieć także swoją przestrzeń.

Gdy Psotka do nas trafiła jako mały kociak, bała się człowieka i „groźnie” syczała, gdy ktoś próbował jej dotknąć. Szybko zmieniła jednak zdanie o człowieku i nabrała odwagi. W przerwie podczas zabawy sama natychmiast przychodziła do człowieka, żeby się pomiziać. Nadal tak robi. Zaczyna wtedy uroczo mruczeć i nadstawiać brzuszek do głaskania. Żeby nie tracić cennego czasu pozwala się miziać również w trakcie zabaw. Psotka lubi też chodzić i skakać po leżącym człowieku. Wyrosła na wręcz niepoprawnego pieszczocha!

Psotka szuka bezpiecznego i odpowiedzialnego domu, gdzie jest już inny kot lub zamieszka w nowym domu z innym naszym podopiecznym.

Umaszczenie: biało-czarne
Urodzony: ok. 01.06.2014
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Testy felv: ujemne
Testy fiv: ujemne
Sterylizacja: tak
Kuweta: tak
Książeczka zdrowia: tak
Czip: tak
Do domu z dziećmi: tak
Relacje z kotami: uwielbia inne koty, nie nadaje się na kociego jedynaka
Relacje z psami: nie sprawdzono

Więcej zdjęć:
https://www.facebook.com/DTKociaLapka/photos/?tab=album&album_id=279615362229675KONTAKT: WAŻNE! Zanim skontaktujesz się z nami, zapoznaj się z umową adopcyjną i warunkami adopcji:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/zasady-adopcji

Kontakt w sprawie adopcji:
tel: 505 736 044 lub 505 736 046 (nie odbieramy, gdy jesteśmy w pracy – zostaw SMS), email: dtkocialapka@gmail.com

Możesz również wypełnić ankietę adopcyjną:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/ankieta/

Powered by WPeMatico