Uroczy i delikatny Dżejson szuka swojej miłości!

Imię: Dżejson
Wiek: +/- 2 lata
Zdrowie: wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany. Posiada książeczkę zdrowia.

Dżejson jest pięknym psiakiem o delikatnym usposobieniu. Ma jasne, biszkoptowe umaszczenie z białymi akcentami. Jest trochę wycofany, ale jak przełamie swoje pierwsze obawy chętnie podchodzi do człowieka i wtula się w niego całym sobą. Dżejson potrafi chodzić na smyczy, dogaduje się z innymi pieskami. Nie sprawdziłyśmy stosunku do kotów.
Dla Dżejsona szukamy domu, w którym będzie raczej spokojnie. Nie wskazane jest dla niego towarzystwo małych dzieci, bo chłopak może ich się wystraszyć i mimo że nie przejawia u nas agresji – może się bronić przed zbyt natarczywym okazywaniem uczuć.

Uprzejmie prosimy o przemyślaną decyzję o adopcji. Widzimy, że Dżejson bardzo potrzebuje domu i że przeżywa rozłąkę z poprzednim opiekunem (kimkolwiek był). Zależy nam aby trafił do domu, w którym będzie już do swojej psiej starości. Nie wydamy pieska na łańcuch, czy do budy. Dżejson powinien mieć rodzinę, której będzie pełnoprawnym członkiem – na dobre i złe.KONTAKT: Osoby zainteresowane adopcją lub domem tymczasowym prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS:
Hania: 515 730 175
Dorota: 511 547 320