W schronisku nigdy nie pokonam strachu… proszę pomóż mi! EBI do adopcji!

Ebi urodziła się w 2010 roku, spędziła w schronisku niemal całe swoje życie. Nie zna innego świata i tylko w swoim boksiuku czuje się bezpiecznie. Wyjście poza teren schroniska jest dla niej niemałym stresem, wciąż oswaja się z tym, co jest po drugiej stronie muru. Ebi jest grzeczną, spokojną sunią, nie potrafi jednak okazywać człowiekowi uczuć.

Szuka opiekuna, który zrozumie, że psy takie jak ona muszą nauczyć się życia na nowo. Miejski ruch, tłum ludzi, schody, winda, klatka schodowa – to wszystko zobaczy po raz pierwszy. Ma prawo bać się, panikować, zastygać w bezruchu, trafi bowiem pod skrzydła obcego człowieka, do obcego miejsca – każdy by się denerwował. Schronisko jest obecnie jej domem, marnym, ale jednak domem.

Czy znajdzie się ktoś, kto okaże naszej Ebi taki ogrom cierpliwości i poświęci sporo czasu na dostosowanie się do nowych warunków życia? Już czas by jej smutne, zakratowane życie odmieniło się o 180 stopni.

Prosimy, daj jej szansę pokazać jaką jest wspaniałą sunią. Ebi jest wysterylizowana i zaszczepiona, waży około 15 kg.

Obecnie przebywa w Przytulisku w Busku-Zdroju, ale nie rezygnuj z jej adopcji tylko dlatego, że mieszkasz daleko. Zadzwoń mimo wszystko, a razem zastanowimy się jak dowieźć ją do Ciebie. Niech kilometry nie stoją na drodze do jej szczęśliwego życia u Twego boku.

Kontakt w sprawie adopcji: 668-332-546 (w godz. 17.00-21.00).

https://www.youtube.com/watch?v=iDDNti6_uwQKONTAKT: Fundacja Opieki Nad Zwierzętami Bezdomnymi Przytulisko w Busku-Zdroju
Kontakt: 668 332 546 w godzinach 17-21