Wacik – urocza niezdara szuka swoich ludziów :)

Wacik to kocurek, który wraz z mamą i bratem został zgarnięty z ulicy. Kociaki przyszły na świat w przychodni, jednak ludzie uznali, że koty nie mogą zostać w tym miejscu i zostały oddelegowane na dwór. Ktoś próbował stworzyć rodzinie bezpieczne schronienie, ale kotka zabrała maluchy i dopiero po jakimś czasie wróciła. I tak w deszczu i na wietrze koczowała pod apteką, między budynkami, bez zadaszenia i na prowizorycznym posłaniu. Ludzie zlitowali się nad kocią rodziną i szukali dla trójki bezpiecznego schronienia. Dziś dzieciaki są zupełnie samodzielne i czekają na kochający dom.

Wacik to przeuroczy kocurek, który zachwyca każdego swoim pięknym futerkiem, które nie dość, że jest lśniące i mięciutkie, to w dodatku jest dłuższe, mimo że jego mama oraz brat mają krótką sierść. Kocurek wygląda jak puchata kuleczka, która w dodatku jest straszną ciapą. Wacik to mała niezdara, której ciągle przydarza się coś zabawnego, a to łapka zaplącze mu się o drugą łapkę, a to kocurek nie wymierzy odpowiedniej odległości i po chwili okazuje się, że łóżko kończy się nie tam, gdzie zostało to założone, a to ogonek jest niesforny i trzeba go koniecznie upolować – to nic, że się nie da! Wacik nigdy nie traci nadziei! Ten młody kawaler uwielbia również wszelkiego rodzaju kocie zabawki, najbardziej umiłował sobie piórka, na które potrafi polować godzinami. Wacik jest w dodatku kocurkiem, który ulega pomysłom kociej bandy i psoci z nią ile wlezie! Kiedy się zmęczy czasem nawet zaszczyci człowieka swoim towarzystwem – wzięty na ręce, zaczyna mruczeć i słodko zasypiać.

Wacik uwielbia inne koty – gdy nie widać żadnego kociego kompana na horyzoncie, czuje się nieswojo i zaczyna szukać towarzystwa. Sam szybko się nudzi i nie ma ochoty na zabawy tylko z człowiekiem. Dlatego w nowym domu musi mieć zapewnione kocie towarzystwo.

Umaszczenie: czarno-białe
Urodzony: ok. 20.04.2017
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Testy felv: ujemne
Testy fiv: ujemne
Sterylizacja: tak
Kuweta: tak
Książeczka zdrowia: tak
Czip: tak
Do domu z dziećmi: tak, ale starszymi
Relacje z kotami: uwielbia inne koty, nie nadaje się na jedynaka
Relacje z psami: nie sprawdzono

Więcej zdjęć:
https://www.facebook.com/pg/DTKociaLapka/photos/?tab=album&album_id=653991888125352KONTAKT: WAŻNE! Zanim skontaktujesz się z nami, zapoznaj się z umową adopcyjną i warunkami adopcji:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/zasady-adopcji

Kontakt w sprawie adopcji:
tel: 505 736 044 lub 505 736 046 (nie odbieramy, gdy jesteśmy w pracy – zostaw SMS), email: dtkocialapka@gmail.com

Możesz również wypełnić ankietę adopcyjną:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/ankieta/