wspaniały Roki-podopieczny schroniska w Buku czeka na dom

ROKI NIEŚMIAŁO PRZYPOMINA O SOBIE. NASZ REZYDENT NADAL BEZDOMNY.
Roki najprawdopodobniej przyzwyczaił się już do tego, że schronisko to jego dom. Miną wkrótce 4 lata, odkąd tam trafił oddany przez właścicieli, z powodu zmiany miejsca zamieszkania. Niestety taki jest fakt, że większym psom dużo dużo trudniej znaleźć nowych opiekunów. Gdyby był chociaż o połowę mniejszy…Bo jaki może być inny powód że nikt o niego nie pyta? Że nikt go nie chce?
Roki jest przepiękny, wzbudza respekt i podziw zarazem. Jest bardzo mądry, oddany, wierny swoim wolontariuszom, którzy go regularnie wyprowadzają na spacery. Uwielbia je, zawsze jest chętny na dłuższe wycieczki, albo trening z osobą która lubi biegać. Czasem biega z jednym ze swoich ulubionych wolontariuszy przy rowerze. Jest silnym psem, więc na początku na spacerze ciągnie, ale w miarę pokonanych kilometrów idzie na coraz większym luzie. Tak naprawdę nie wiemy już jak go”zareklamować”, żeby miał szansę na swój własny dom, na ludzi którym oddałby całe swoje psie serce.
#RokiFundacjaAnimalia
Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzęcia. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzę zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.
KONTAKT: tel: 509 628 584