Yolo, mądry MALAMUT o pięknych oczach, adopcja

SZCZEPIENIE tak
ODROBACZENIE tak
PŁODNOŚĆ kastrowany
STOSUNEK DO DZIECI pozytywny
STOSUNEK DO PSÓW zróżnicowany, więcej w opisie poniżej
STOSUNEK DO KOTÓW negatywny

Yolo to ośmioletni pies w typie alaskan malamute. Wielki, mądry, o brązowych oczach. Jest typowym północniakiem – nadal aktywny i energiczny.
Jego życie nie było kolorowe: kiedyś chudy, zaniedbany, smutny i wyniszczony – teraz piękny i postawny. Zna podstawowe komendy, uwielbia spacery po lesie, ładnie biega przy człowieku w nadanym tempie. Jest łasuchem, który za smaczki zrobi prawie wszystko. Toleruje dzieci, lubi kontakt z człowiekiem. Nie toleruje kotów, małych zwierząt i samców, w domu tymczasowym dogadywał się z dorosłymi sukami.
Yolo to pies po przejściach, ale umie zachować czystość w domu, sygnalizuje swe potrzeby.
Preferowany dom z ogrodem, bez małych dzieci i doświadczeni opiekunowie znający specyfikę rasy. Yolek to pies, który spędził 7 lat na metrowym łańcuchu, bez spacerów, z wrośniętą w szyję kolczatką; prawdopodobnie był też bity.
Jak każdy malamut wymaga zapewnienia odpowiedniej dawki ruchu; konsekwentnie prowadzony przez właściciela będzie cudownym towarzyszem.
Przebywa obecnie w woj. śląskim.
Obowiązują procedury adopcyjne: wypełnienie ankiety, zgoda na wizytę przed i poadopcyjną oraz podpisanie umowy.KONTAKT: Kontakt
Martyna, tel: 608 286 295
martyna@adopcjemalamutow.pl

Powered by WPeMatico