Yoshi- wywalacz brzuszka o niezwykłym, platynowym odcieniu futerka!

oshi urodził się w okolicach pierwszego maja 2019 roku. On i dwójka rodzeństwa zostali ściągnięte z sosny, na której koty skryły się gdy zostały wywalone w lesie.

Dlaczego Yoshi? Bo jest niezwykły. Jak z innej planety. Mały jest cudnej urody. Czarno-biało-platynowy . Kolory mienią się i przeplatają. Yoshi to kot o mięciusim futerku, miłym w dotyku. Jest wysoki. Na mocnych łapkach ma urocze białe paputki, biel zdobi jego brzuszek i szyjkę. Uroku dodają mocne, białe wąsy. Jest mruczącego charakteru. Kocha gadanie i tulenie się. Szczególnie w nocy! Kocha wywalać brzusiek. Lubi gdy się go po nim smyra. Fika koziołki w różnych miejscach byleby go pomiziać po nim. Zaczepia by uwagę na siebie zwrócić. Jak wiewiórka kica po drapakach. Kocha inne koty i dogaduje się z nimi. Nie jest odważniakiem ale widząc jedzenie wstępuje w niego wielka odwaga. Wsadza wtedy nosek w każdą miskę, wspina się, jojczy i wdzięczy.
Ma apetyt. Nie wybrzydza. Jest w pełni obsługiwalny.

Jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Testy FELV/FIV są ujemne. Ma książeczkę zdrowia. Korzysta z kuwetki i drapaka.

Szuka domku co go pokocha. Da mu czas na okrzepnięcie. Poczeka aż Yoshi pokaże jaki z niego przytulaśny kociaczek. Koniecznie z drugim kotem. Taki dzieciak nie może być sam. Jako jedynak nie będzie wydany.
Fotki Yoshiego nie oddają jego uroku. Są domowej „produkcji”.

Adopcja kota jest za darmowa. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Prosimy o wyrażenie zgody na wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Przepraszam ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane a adopcyjne rozmowy SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka 697 541 709 ( po 17!) ;KONTAKT: Joanna 697 541 709 po 17
m.aska@wp.pl