Zefir czeka na dom

ZEFIR
URODZONY: marzec 2020
ODROBACZENIE: tak,
SZCZEPIENIE: tak
KASTRACJA: jeszcze nie
Zefir trafił do fundacji wraz z dwoma braćmi z Burowa. Obecnie cała trójka mieszka w domu tymczasowym i czeka na adopcję.
Zefir – jest małym wariatem. Zawsze chętny na zabawę, najlepiej z człowiekiem, którego zdaję się uważać za kota 😉 Pieszczochy też uwielbia, tak samo jak przytulanie się do człowieka. Przy zabawie ma czasem wyciągnięte pazurki, pracujemy aby go tego oduczyć i koci chłopak robi w tej materii postępy i czasem tylko zapomina że pazurki się chowa na codzień 😉
Kocurek ma dobry apetyt i opanował sztukę kuwetkowania.
Szukamy dla Zefira niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który zadba o kastrację w odpowiednim wieku i otoczy go najlepsza opieką.
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link: http://www.stawiamynalapy.pl/wp-content/uploads/2020/05/Ankieta_Adopcyjna_SnL_form.pdf?fbclid=IwAR0FF0f3Sue6Hxm8694-kOoUNsi9SP_HhkUb7aOCVoTJllB7RbBXLWjloDM.), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.KONTAKT: KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)