ZGREDZIO-kochany, malutki kudłaty psiak o spojrzeniu pluszowego misia-adopcja

Malutki kudłaty piesek

Przedstawiamy Zgredka (Zgredzika) – niewielkiego, nieco starszego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Zgredziu został zgłoszony jako psiak agresywny, ale to nic bardziej błędnego, a wręcz przeciwnie – Zgredzio to bardzo bardzo miły i kochany zwierzak.

Psiak ma obecnie około 7+ lat, waży około 8 kg, to jego właściwa masa ciała. Jest niewielkim, bardzo puchatym czworonogiem. 

Gdy do nas trafił miał mocno zaniedbaną okrywę, ale otrzymał odpowiednią opiekę i z każdym dniem wygląda coraz ładniej.

Może i czesanie, strzyżenie nie jest jego ulubioną czynnością, ale jest dzielny i dobrze sobie radzi w objęciach groomera ;).

Usposobienie:

Piesio jest bardzo miły do opiekunów, chętnie przytula się do wszystkich ludzi. O inne psiaki jest trochę zazdrosny, ale łatwo reaguje na komendy i przywołanie.

Zgredzik potrzebuje mądrego opiekuna, który nauczy go dobrych zachowań, a przynajmniej utrwali te obecne – właściwe.

Maluch ładnie chodzi na smyczy, załatwia swoje potrzeby na spacerach. Jest dzielnym pieskiem.

To przemiły, uroczy, wesoły zwierzak, który czeka na kochający i troskliwy dom.

Bardzo prosimy o troskliwą rodzinę dla Zgredzika.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest u nas zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.plKONTAKT: 793993779