ZŁOCIEŃ-super piękny kotek z wielkimi pręgami-szukamy dobrego domu

Prześliczny mały jasny pręgowany koteczek

Przedstawiamy Złocienia – prześlicznego buro-białego kotka, który trafił pod naszą opiekę wraz z braciszkiem Miłkiem i starszym kotkiem Kąkolem.

Złocień jest pięknym maluszkiem o niesamowitych dużych pręgach. Ma białą krawatkę i łapki, jest prześliczny, wyjątkowy, niesamowity.

Obecnie Złocień ma około 3 miesięcy, waży około 1 kg, gdy dorośnie powinien ważyć około 4 kg.

Złocień jest odrobineczkę nieśmiały, ale absolutnie nie jest dziki. Można go brać na ręce, przytulać.

Maluch potrzebuje jedynie kilku dni na adaptację i będzie naszym domowym mruczkiem.

Jest czystym zwierzakiem, korzysta z kuwety, ma dobry apetyt, jest przepiękny.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Złocienia. To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający dom.

Złocień szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotek ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy i w dobrej kondycji. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.plKONTAKT: 793993779