Zorro czeka…

Wiele psich historii już opisywałam, wiele z nich widziałam, nad wieloma płakałam… Wiele razy myślałam, że nic mnie więcej nie poruszy, że więcej nie zapłaczę… Wiele razy okazywało się, że łzy nie wysychają… Dzisiaj przedstawię Wam Zorro- psa, który nie ma szans na adopcję. Nie wpisuje się w dzisiejsze kanony piękna, nie jest nawet w typie modnej rasy.
Jest zwykłym kundlem, w dodatku czarnym i nie pierwszej młodości. Takie psy nie opuszczają schronisk u boku zakochanej w nich rodziny. Takie psy trafiają za kraty na dożywocie, nie wiedzą, że nikt ich nie pokocha. Zorro też tego nie wie i mimo, że został skrzywdzony kolejny raz nadal wierzy, że też ma szansę na dom. Z radością wita wszystkich odwiedzających, prosi o chwilę uwagi. Chciałabym mu powiedzieć, że nie musi się martwić, że gdzieś tam czeka na niego człowiek, któremu odda całe swoje psie serce. Ale nie mówię nic, bo nie chcę go oszukiwać… Mimo wszystko pisząc jego historię staram się wierzyć, że gdzieś ktoś czeka na takiego psa jak On.
Zorro jest psem, który kocha człowieka ponad wszystko, cieszy się każdą chwilą, którą może z nim dzielić. Uwielbia spacery, jak na prawdziwego pana z zasadami przystało potrafi ładnie chodzić na smyczy. Nie szuka też zwady z innymi psami, w schronisku przez jakiś czas miał psią przyjaciółkę, z którą dzielił boks. Ona poszła do adopcji, a on został sam. Nie wiemy ile lat ma, może 5, a może 9, ale miłość nie patrzy na wiek, prawda?
Może kiedyś Zorro wyjdzie ze swojego boksu dumnie krocząc na smyczy, jak robi to za każdym razem wychodząc na spacer, ale tym razem za smycz chwyci jego człowiek, a nie wolontariusz. Zorro przebywa w schronisku w Dobrej Szczecińskiej. Kontakt ws adopcji: Agnieszka 792-576-954KONTAKT: 792576954