2,5 letnia HANA do pokochania od zaraz!

HANA to około 2,5 letnia dziewczynka, która obecnie przebywa w domu tymczasowym na warszawskiej Pradze. Przyjechała do nas z gminnej przechowalni spod Warszawy, więc o jej przeszłości nie wiele jesteśmy w stanie powiedzieć. Za to możemy opowiedzieć, jak Hana pięknie się odnalazła w domowych warunkach :).

Okazała się pojętną i rezolutną uczennicą. Naukę czystości opanowała doskonale. Zostawiona sama w domu nie niszczy nie szczeka, kręci się po mieszkaniu ale nie robi szkód. Jest psem dla którego bycie przy człowieku stanowi dużą radość, ale lubi niektóre decyzje podejmować samodzielnie. Na spacerach spuszczona ze smyczy stara się przebywać blisko opiekuna chociaż ciekawość świata nieraz prowadzi ją w nieznane, dlatego trzeba na Hanę uważać żeby nie oddaliła się za daleko.
Wieczorami uwielbia położyć się wtulona w opiekunkę, a noce spędza przy łóżku na swoim posłaniu, sprawdzając od czasu do czasu czy wszystko OK.

Toleruje inne zwierzęta. W domu tymczasowym przebywa z dwoma psami i kotami i nie robi z tego powodu problemów chociaż zdecydowanie „walczy” o uwagę człowieka. Koty w domu są domownikami, ale już te na podwórku obiektem do pogonienia. Z rezerwą podchodzi do nowo spotkanych na spacerach psów. Na zbyt entuzjastyczne powitanie reaguje ucieczką ,ze spokojnymi psami próbuje się zaznajomić.

HANA został zaczipowana, odrobaczona, zaszczepiona oraz wysterylizowana.

Chcemy znaleźć Hanie dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH !KONTAKT: 660 764 113 piesnazakrecie@o2.pl