CALINKA,mała,łagodna,tulaśna suczka sterylizowana.ADOPCJA

Nasze schroniskowe psy są systematycznie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają informacji na temat każdego psa.
POSZUKIWANY DOM DLA MAŁEJ SUCZKI.
CALINECZKA to mała, delikatnej budowy sunia, waży około 5 kg.
Radosna, łagodna, tulaśna, piesek rodzinny, domowy pupil.
Chodzi na smyczy, na postojach przybiega na przytulanko, pakuje się na kolana. Kiedy czuje się nie pewnie , staje na dwóch łapkach i prosi, żeby wziąć ja na ręce. W kojcu siedzi wklejona w kraty z nadzieją, że ktoś przez chwilę ją pogłaszcze. Dogaduje się z innymi psami, ale też nie pozwoli sobie wejść na głowę, odszczeknie się gdy ja któryś zaczepi lub spróbuje zabrać smaczny kąsek
Nasze psy są wysterylizowane, z wyjątkiem tych w stosunku do których są przeciwwskazania zdrowotne, posiadają komplet szczepień, mają wszczepionego czipa , nowy opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami.
Pomożemy w dowiezieniu psiaka do innego miasta.
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją i chcesz uzyskać bliższe info na temat pieska, zadzwoń do wolontariuszki. Nie odpowiadamy na smsy.
Można dzwonić od 7.30-22.00 także w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.KONTAKT: KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com