Grafitowy, stepujący Szabo :)

Ja nazwałam go Szabo z powodu cudnej, oryginalnej urody.
Córka Stepper bo udeptuje nożynkami jakby stepował, gdy jest z ludziem. Mąż woła Grafit, bo ma piękne , oryginalne futro. Ciemno grafitowe z platynowym podszerstkiem, takimiż prążkami na boczkach i cudnym platynowym brzuszkiem.
Szabo nie jest wysoki. Bardzo zgrabny o drobnych łapkach. I małym pysiu. O ślicznych zielonych oczach.

Jest gadułą. Woła nas i nawołuje. Tak po ptasiemu bardziej. Nie przepada za kotami więc w naszym DT nie jest szczęśliwy. Trzyma się od nich z dala. Nie atakuje. Udaje ,że świat jest tylko dla niego.
Kocha ludzi ale jeszcze jest nie pewny w kontaktach. Żył obok ludzi ale nie z nimi bo np telewizor wzbudzał w nim lęk. Dopiero odkrył ,że można sobie siedzieć i gapić się. Bo ten potwór go nie zeżre. Nie bardzo umie się bawić. Dopiero odkrywa ,że taka „rzecz” istnieje. Wszystko przed nim. A On jest pojętnym uczniem.
Nie przepada za braniem na ręce, nie przepada za kolanami (jeszcze) ale nie wpada w panikę gdy go się weźmie. Po prostu nie zna tego.
Za to można z nim ugłaskać się na przysłowiową śmierć jak zacznie się go miziać. Nadstawia boczki, brzuszek, łepetunię i mruczy, mruczy, mruczy. U weta też mruczy. Jest całkowicie obsługiwalny. Wystarczy by na niego zerknąć, dotknąć by zaczął zaśpiewy. Więc są problemy z osłuchaniem.
Szuka pilnie domku. Myślę ,że szczęśliwy będzie jako jedynak.Kocha drapaczki i pudła. Urodzony szacunkowo w 2016 roku. Więc młody kociek z niego. Jest zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany. Testy FELV/FIV są ujemne.
Jest kotem, który może mieć prawdopodobnie paszczę do ogarnięcia. Stan zapalny ,będący w niej zmniejszył się, ale trzeba mieć nad tym kontrolę.
Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Prosimy o zgodę na wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące, z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane a SMS-em rozmowy adopcyjne nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: 697 541 709 ( po 17!) ; m.aska@wp.plKONTAKT: Joanna 697 541 709 po 17
m.aska@wp.pl