Małe Oczy co wiecznie są zdziwione :)

Oczy zawitały na świat w maju 2016 roku. Jest pełną uroku dziewczynką ubraną w błyszczący bury kaftanik. Pysiałek ma trójkątny z wiecznie zdziwioną minką. Podkreślają to zdziwko wielkie okrągłe oczyska co patrzą na świat bystro i z ciekawością. Jest drobniusia jak na swój wiek, nitkowato chudawa i długołapa. Kociczk jest bardzo wesoła. Lubi tulenie się, mruczenie, wspólne drzemki , oglądanie telewizji. Jest jednak małym nieśmiałkiem i wszystko odbywa się na jej zasadach. Na widok człowieka biegnie na przewitanie, reaguje na imię. Kocha zabawy z rodzeństwem i innymi kocimi towarzyszami do utraty tchu. Każdy papierek nadaje się do zabawy. Pokonuje najwyższe drapaczki, śpi w najwyższych leżaczkach, wszędzie zajrzy, ma apetyt. Jest niezwykle ciekawska i wszędobylska. Bo wejdzie w każdy kącik, zajrzy w każdą dziurkę. Wszędzie jej pełno. To niezwykle wesoły i radosny koci dzieciak.

Jest wykastrowana, odrobaczona, zaszczepiona ,testy FELV/FIV są ujmene – ma ks. zdrowia. Umie korzystać z kuwety i drapaczka.

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące, z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Tylko dom z kocim towarzyszem lub adopcja w dwupaku wchodzi w grę . Jako jedynak kocia nie będzie wydany! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane a sms-e rozmowy adopcyjne nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: 697 541 709 (proszę dzwonić po 17!) ; m.aska@wp.plKONTAKT: Joanna
697541709
po 17!
m.aska@wp.pl