Mordziasty Abisiek ;)

Tak, tak mordziastym nazwać można Abnegata. Ma pyszczydło okrągłe jak księżyc, prawie całkowity brak karczycha, krótkie łapy a całości dopełnia duży kałdunek, brzucholem zwany. Słuszna waga 7,5 kilosów zobowiązuje do gabarytów. Abiś ma oczy jak dwa księżyce wiecznie szeroko otwarte i bystre. Jego futerko to piękne srebro z bielą się przeplatające. Przystojniak!
Abnegat jest wielkim pieszczochem. Lubi tulić się, siedzieć na kolanach, włazić na tors podczas naszych drzemek, okupować kocyk czy kołderkę i najlepsze miejscówki. Lubi być głaskany, miziany i …czasem czesany. Bardzo lubi. Ale na swych zasadach. Nie jest typowym miziakiem. Potrafi zamanifestować swe niezadowolenie.
Nie jest też kotem lubiącym rączki i … pakowanie do transportera. Nie jest spolegliwy. To charakterny kot wymagający szacunku i respektu.

Abiś ma apetyt. Co już każdy się domyślił widząc jego figurę. Jest grzecznym kotem. Nie niszczy rzeczy. Nie myszkuje o garach. Lubi wygodę i to jest najważniejsze dla niego. Nie boi się obcych ludzi. Doskonale się dogaduje z facetami i ich towarzystwo preferuje. Gości wita z radością, włazi na kolana, prosi o uwagę.

Abnegat nadaje się doskonale na jedynaka. Kocie towarzystwo toleruje ale nie jest niezbędne.Nie nadaje się do domu z dziećmi. Wymaga wyczucia, spokoju i uszanowania.
Abnegat urodził się w 2015 roku. Charakter ma już ukształtowany charakter. Jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, testy FELV/FIV są ujemne – ma ks. zdrowia.

Adopcja kota jest za darmo. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Prosimy o wyrażenie zgody na wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Przepraszam ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane a adopcyjne rozmowy SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka 697 541 709 ( po 17!) ;m.aska@wp.plKONTAKT: Joanna
697 541 709 po 17
m.aska@wp.pl