Oto Gazik – ciekawski i rezolutny kociak :)

Gazik wraz z mamą i bratem Wacikiem został zabrany z ulicy. Kociaki przyszły na świat w przychodni, jednak kocia rodzina nie mogła zostać w tym miejscu i została oddelegowana na dwór. Ktoś jeszcze próbował stworzyć kotom w miarę bezpieczne schronienie, ale kotka zabrała maluchy i dopiero po jakimś czasie wróciła. I tak kocia rodzinka koczowała między budynkami, bez zadaszenia i na prowizorycznym posłaniu. Ludzie zlitowali się nad kotami i szukali dla nich schronienia. Dziś dzieciaki i ich mama są bezpieczne, chłopaki zupełnie się usamodzielnili i obecnie czekają na kochający dom.

Gazik to rezolutny kocurek, który w przeciwieństwie do swojego brata jest dużo bardziej śmiały. Jego ciekawość nie zna granic, dlatego często jest inicjatorem różnych zorganizowanych „działań” kociej paczki. W końcu wszystko trzeba sprawdzić wilgotnym noskiem i zatwierdzić łapką. Kocurek nie przepuści żadnej zabawy – potrafi bawić się wszystkim, co wpadnie w jego łapki. Piórka, piłeczki czy wszelkiego rodzaju sznureczki są najlepszą okazją, by poświrować z resztą kocich kumpli, których uwielbia! Gazik zwykle nie ma czasu na zajmowanie się człowiekiem – w końcu codziennie jest tyle do zrobienia w domu – ale kiedy już wpadnie w jego sidła, jest niepoprawnym miziakiem – jego mruczenie słychać w całym domu!

W związku z tym, że Gazik kocha inne koty, w nowym domu musi mieć zapewnione kocie towarzystwo. Nie lubi być sam, bez kociego towarzystwa, które lubi mieć na oku i blisko siebie.

Umaszczenie: czarno-białe
Urodzony: ok. 20.04.2017
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Testy felv: ujemne
Testy fiv: ujemne
Sterylizacja: tak
Kuweta: tak
Książeczka zdrowia: tak
Czip: tak
Do domu z dziećmi: tak, ale starszymi
Relacje z kotami: uwielbia inne koty, nie nadaje się na jedynaka
Relacje z psami: nie sprawdzono

Więcej zdjęć:
https://www.facebook.com/pg/DTKociaLapka/photos/?tab=album&album_id=653991888125352KONTAKT: WAŻNE! Zanim skontaktujesz się z nami, zapoznaj się z umową adopcyjną i warunkami adopcji:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/zasady-adopcji

Kontakt w sprawie adopcji:
tel: 505 736 044 lub 505 736 046 (nie odbieramy, gdy jesteśmy w pracy – zostaw SMS), email: dtkocialapka@gmail.com

Możesz również wypełnić ankietę adopcyjną:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/ankieta/